Konkursy

 „Barwy Jesieni 2017” – XV  edycja konkursu plastycznego

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest Osiedlowy Klub Kultury Soboniowice – jednostka organizacyjna Centrum Kultury Podgórza w Krakowie.

2. Na konkurs przyjmowane są prace inspirowane tematyką jesieni.

3. Konkurs adresowany jest do dzieci szkół podstawowych.

4. Technika: dowolna forma płaska w formacie A-3 lub A-4

5. Każda praca powinna być zaopatrzona w metryczkę zawierającą: tytuł pracy,
imię i nazwisko autora, wiek, szkołę, klasę oraz numer telefonu szkoły lub inny
telefon kontaktowy. Organizator nie zwraca nadesłanych prac.

6. Prace należy składać do dnia 12.10.2017

  • w Klubie Soboniowice – 30-699 Kraków ul. Kuryłowicza 115
  • lub w siedzibie Centrum Kultury  Podgórza – 30-510 Kraków ul. Sokolska 13

7. Laureaci konkursu zostaną poinformowani o wynikach telefonicznie lub e–mailem. Lista nagrodzonych oraz informacja o uroczystym finale zamieszczona będzie
na stronie www.ckpodgorza.pl

8. Organizator przewiduje nagrody rzeczowe oraz wernisaż i  wystawę wybranych prac.

9. Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy odbędzie się dnia

27. 10. 2017 o godz. 17.00 w  Klubie Kultury Soboniowice Kraków ul. Kuryłowicza 115

tel. 012 451 83 44, 519 309 348 e-mail – soboniowice@ckpodgorza.pl

10. Nagrody nieodebrane do 17-go listopada 2017 r. przechodzą na własność organizatora konkursu.

       WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „Barwy Jesieni 2016” – edycja XIV

Na konkurs wpłynęło ponad 500 prac z kilkunastu szkół i placówek kulturalnych znajdujących się na terenie województwa małopolskiego.

Jury, którego przewodniczącą była Pani Joanna Blanka Dudek przyznało nagrody i wyróżnienia w 3 kategoriach wiekowych:

KLASY   0-2

I miejsce – Patrycja Sarga     SP nr 156

II miejsce – Milena Osiecka i Natasza Falicka    SP im. Marszałka Piłsudskiego

III miejsce – Amelia Szeląg    Kub Kultury Zbydniowice

III miejsce – Kamil Pich    SP nr 124

Wyróżnienia:

Nikodem Namysło      SP nr 156

Oliwia Pawlik      SP  nr 95

Karolina Kuczmaszewska    SP nr 124

Wiktor Wacławczyk     SP nr 124

Zuzanna Murzyn       SP nr 3 w Pcimiu

Martyna Persowska   Klub Kultury Wróblowice

Łucja Fabisiewicz     Klub Kultury Wróblowice

Małgorzata Lebica  Klub Kultury Soboniowice

Jakub Saltarski  Klub Kultury Pychowice

KLASY   3-4

I miejsce  – Maciej Bożejewicz     SP nr 156

II miejsce  – Jerzy Glac     Rajska Szkoła

II miejsce  – Zuzanna Lenc     Klub Kultury Soboniowice

II miejsce – Weronika Wilk    Klub Kultury Soboniowice

III miejsce  – Aleksandra Rubiś     Prywatna SP nr 2

 

Wyróżnienia:

Ola Pracuch    Rajska Szkoła

Emilia Knop     SP nr 29

Justyna Migacz    SP nr 29

Gabrysia Dziobek    Klub Kultury Rybitwy

Magdalena Rdes    SP nr 95

Natalia Płazak     Prywatna SP nr 2

Alicja Zygmunt    Prywatna SP nr 2

Kasia Brzezińska    SP nr 156

Kalina Mońko     SP nr 156

KLASY   5-6

I miejsce – Natalia Arczyńska   Klub Kultury Soboniowice

II miejsce – Magdalena Cieśla      SP nr 29

III miejsce  – Wiktoria Smyczek     SP w Sieprawiu

Wyróżnienia:

Maja Zachemska    SP nr 156

Oliwia Wrońska      SP nr 156

Aleksandra Wajda    SP nr 29

Sebastian Galas     SP w Sieprawiu

Wszystkim nagrodzonym bardzo serdecznie gratulujemy i zapraszamy na uroczystość  otwarcia wystawy pokonkursowej oraz  wręczenie dyplomów i nagród,  które odbędzie się dnia   26.10.2016 o g. 10.00

w siedzibie Osiedlowego Klubu Kultury Soboniowice – Kraków ul. Kuryłowicza 115

Tel. 12/451 83 44  lub 519 309 348

 

      Uczestnikom, Nauczycielom oraz Rodzicom dziękujemy za ogromne zaangażowanie i życzymy dalszych sukcesów  oraz zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.