Zajęcia – harmonogram

WAKACYJNY KLUB JUNIORA:

15.07 (poniedziałek) 10.00-15.00

Wyjście do Parku Bednarskiego i na Kopiec Kraka

17.07 (środa)  10.00-15.00

Seans filmowy w kinie sferycznym – wyjazd do Klubu Aleksandry

19.07 (piątek)10.00-15.00

Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego „KOPYTKOWO”

22.07 (poniedziałek)  10.00-15.00

Zabawy w Krainie Kulek

24.07 (środa)  10.00-17.00

Wycieczka do Gliwic – zwiedzanie wystawy „Kolejkowo” oraz Palmiarni

26.07 (piątek)  10.00-15.00

Wycieczka do Niepołomic – zwiedzanie Muzeum Fonografii

29.07 (poniedziałek) 10.00-15.00

Wyjście rekreacyjne do Parku na Kurdwanowie i na lody

31.07 (środa)  10.00-15.00

Wycieczka do Myślenic na Zarabie – zabawy w parku linowym

2.08 (piątek) 10.00-15.00

HistoryLand – zwiedzanie historycznej wystawy z klocków Lego z przewodnikiem

5.08 (poniedziałek) 10.00-15.00

Wyjście rekreacyjne do parku na Bieżanowie

7.08 (środa)  9.00-16.00

Wycieczka do Sidziny Bystre –  zwiedzanie skansenu  oraz warsztaty pieczenia na blasze  „placków Rusoków”

9.08 (piątek)  10.00-15.00

Gra terenowa  „Od Sztaudyngera do Gombrowicza” oraz zakończenie Wakacyjnego Klubu Juniora

 LETNIE ZAJĘCIA EDUKACYJNE:

Zajęcia odbywają się w dniach – 16,18,23,25,30 lipca oraz 1,6,8, sierpnia w godzinach 10.00-15.00. W ramach tych zajęć prowadzone będą warsztaty plastyczne, teatralne, rekreacyjne oraz zabawy animacyjne i rozwiązywanie  łamigłówek.

 

PONIEDZIAŁEK:  

PIANINO                                                             14.45-18.30

WOKAL                                                                   15.00-18.15

GITARA                                                                   16.00-16.45

TEATR                                                                       18.00-19.30

STREET DANCE                                                     17.00 -18.00

JĘZYK HISZPAŃSKI – dorośli                          18.30-19.30

 

WTOREK:

CHATKA DWULATKA                                          10.00-11.30                     

WOKAL                                                                    15.00-18.00

JĘZYK ANGIELSKI                                                 15.45-16.30 -dzieci klasa IV

JĘZYK ANGIELSKI  dorośli                                19.00-20.00

KLUB PLASTUŚ                                                     16.30-17.30 – plastyka dla najmłodszych

BALETOWE PRZEDSZKOLE                             17.30-18.15

PLASTYKA                                                                17.30-19.00                                                                           

GIMNASTYKA  KRĘGOSŁUPA                             19.00-20.00

ZUMBA                                                                        20.00-21.00

 

ŚRODA:

PIANINO                                                                    15.00-19.00

BALET                                                                         17.30-18.30                                                                     

TANIEC WSPÓŁCZESNY / JAZZ                        18.30-20.00

ROBOTYKA                                                               18.00-19.00

 

CZWARTEK:                                                                                                                     

ZAJĘCIA WOKALNE                                                16.15-20.00

DEKORATORNIA rękodzieło i ceramika        15.30-17.00

MUZYKA DLA SMYKA rytmika i wokal            17.00-17.45               – dla dzieci 4-7 lat       

GITARA                                                                         16.15-20.00

 

PIĄTEK:

CHATKA DWULATKA                                              10.00-11.30

PIANINO                                                                       16.45-19.45