Zajęcia – harmonogram

  ZAJĘCIA  2019/2010

 

PONIEDZIAŁEK:  

PIANINO                                                             14.45-19.30

GITARA                                                                   15.45-20.15

STREET DANCE                                                  18.00-19.00

GIMNASTYKA                                                    19.00-20.00

WTOREK:                 

WOKAL                                                                    15.45-20.15

JĘZYK ANGIELSKI dzieci                                  15.40-16.25

JĘZYK ANGIELSKI  dorośli                                19.00-20.00

KLUB PLASTUŚ                                                     16.30-17.30 – plastyka dla najmłodszych

PLASTYKA                                                                17.30-19.00                                                                          

ŚRODA:

PIANINO                                                                    14.30-19.00

BALET                                                                         17.30-18.30                                                                     

TANIEC WSPÓŁCZESNY / JAZZ                        18.30-20.00

WOKAL                                                                       16.30-20.15

CZWARTEK:

PIANINO                                                                   15.30-18.30

BALETOWE PRZEDSZKOLE                              17.15-18.00

TEATR                                                                         18.00-19.30                 

ZUMBA                                                                       19.30-20.30

DEKORATORNIA                                                      16.30-18.00

ROBOTYKA                                                               18.10-19.10  grupa najmłodsza i średnia

ROBOTYKA                                                               19.10-20.10  grupa najstarsza

PIĄTEK:

CHATKA DWULATKA                                              10.00-11.30

PIANINO                                                                       14.00-19.15

RYSUNEK                                                                     17.45-18.45

PERKUSJA  i GITARA                                                 15.30-18.30